O przedszkolu

Firma STALEM S. C. pragnie przedstawić mieszkańcom Bolszewa i okolic nową inwestycję, którą jest Przedszkole „Stefek Burczymucha”.

Placówka funkcjonuje od 03/09/2012 roku. W której zapewnimy opiekę i edukację dla dzieci od niespełna 3 do 6 roku życia. Gwarantujemy rodzicom przygotowanie 5-latków do rozpoczęcia nauki w szkole zgodnie z obowiązującymi wymogami. Przedszkole zapewnia opiekę nad dzieckiem od godziny 6:00 do godziny 18:00, od poniedziałku do piątku. Atrybutem przedszkola jest własna, całodniowa kuchnia.

Oferujemy także rodzicom i ich dzieciom szeroki wachlarz zajęć, jakie odbywają się w naszej placówce tj. nauka języka angielskiego, zajęcia rytmiczne, taniec towarzyski, zajęcia z gimnastyki korekcyjnej oraz zajęcia szkółki szachowej. Dla bezpieczeństwa naszych kochanych dzieci, przedszkole oferuje dla każdej grupy dużą, przestrzenną salę z bezpiecznym placem zabaw.