Grupa Zielona

O grupie

 GRUPA ZIELONA 

 W roku szkolnym 2017/2018 opiekują się nami:

  • p. Amanda– nauczyciel
  • p. Basia– pomoc nauczyciela

 

Bawimy się i uczymy z książeczkami "Tropiciele-Pięciolatek" Wydawnictwa Szkolna i Pedagogiczna. Bardzo dobrze wiemy, że każdy przedszkolak to mały odkrywca, który jest gotowy do poznawania świata, coraz to bardziej dociekliwy i samodzielny. Z nami dzieci rozwiną wszystkie umiejętności, poznają litery i liczby, samodzielnie będą mogły odkrywać otaczający ich świat poprzez eksperymentowanie i wnioskowanie. Podczas zajęć dzieci ćwiczą słuch, terenują wzrok i rozwijają mowę, a co najważniejsze zaspokajają przy tym naturalną potrzebę jaką jest dla nich ruch. Dzieci z naszej grupy są dla siebie miłe oraz koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w naszej sali jest wspaniała. Bardzo chętnie przychodzimy do przedszkola i uczestniczymy w różnych zajęciach oraz zabawach. Uwielbiamy śpiewać, tańczyć, a także wykonywać różnymi technikami prace plastyczne. Najwięcej radości sprawiają nam zabawy na świeżym powietrzu oraz spacery po najbliższej okolicy. Chętnie bierzemy udział w uroczystościach przedszkolnych oraz w konkursach. 

Zajęcia dodatkowe prowadzą: pan  Adam ćwiczy z dziećmi poczucie rytmu, wyrabia słuch muzyczny oraz uczy dzieci pięknych piosenek i tańców, pani Karina uczy języka angielskiego. Prawidłową postawę ciała i koordynację ruchową dzieci ćwiczą razem z panią Amandą. Zajęcia taneczne natomiast prowadzi pani Emilka. O to, aby dzieci poprawnie wymawiały wszystkie wyrazy dba pani Paulina-logopeda, smaczne posiłki przygotowuje pani Patrycja, pani Magda oraz pan Mariusz, a nad porządkiem i czystością naszego przedszkola pieczę trzymają pani Ania i pani Janka. Sala nasza znajduje się na pierwszym piętrze przedszkola.

Nasze grupy

 

Kontakt

Przedszkole
Stefek Burczymucha

ul. Polna 2
84-239 Bolszewo

tel. 692 920 702
tel 58 736 41 01
przedszkole-stefek.b@wp.pl

 

 

 

Copyright © Przedszkole Stefek Burczymucha 2020. All right reserved. Polityka prywatności | Cookies

Projekt i wykonanie: SZEROKO.PL

Kierownictwo Spółki Stalem S.C. z siedzibą w Bolszewie świadomy zagrożeń związanych z przetwarzaniem przez przedsiębiorstwo danych osobowych ustala wytyczne polityki bezpieczeństwa danych osobowych, przetwarzanych w Spółce Stalem S.C w związku z realizacją celów przedsiębiorstwa, w postaci niniejszego regulaminu Polityka Prywatności.
Strona do poprawnej pracy wykorzystuje Pliki Cookies. Pozostając na witrynie zgadzasz się na ich użycie.