Grupa Różowa

O grupie

GRUPA  RÓŻOWA  -  

ZERÓWKA

W roku szkolnym 2017/2018 opiekują się nami:

  • p. Beata – nauczyciel
  • p. Ilona- pomoc nauczyciela

 

Jesteśmy grupą realizującą program edukacyjny "Tropiciele-Sześciolatek" Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.W tym roku szkolnym znajdujemy się w  nowej i ładnej sali, w której chętnie przebywamy i bawimy się w towarzystwie rówieśników. Na zajęciach w przedszkolu, na spacerach i w różnych sytuacjach poznajemy otaczający świat, a także uczymy się dostrzegać w rzeczach zwyczajnych rzeczy niezwykłe. Podczas realizowania treści programowych z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci: językową, poznawczą, społeczną, matematyczną, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Grupa ZERÓWKI to "wulkany energii", które pragną realizować potrzebę ruchu i wiedzy, są twórcze i aktywne w różnych dziedzinach. Kolejny już rok wspólnej zabawy i nauki jest dla nas szczególnie ważny, gdyż dla wielu będzie to czas jak najlepszego przygotowania się do przyszłej roli ucznia.

 

Zajęcia dodatkowe w naszewj grupie prowadzą: pan  Adam ćwiczy z dziećmi poczucie rytmu, wyrabia słuch muzyczny oraz uczy dzieci pięknych piosenek i tańców, pani Karina uczy języka angielskiego. Prawidłową postawę ciała i koordynację ruchową dzieci ćwiczą razem z panią Beatą. Zajęcia taneczne natomiast prowadzi pani Emilka. O to, aby dzieci poprawnie wymawiały wszystkie wyrazy dba pani Paulina- logopeda.  Smaczne posiłki przygotowuje pani Patrycja, pani Magda oraz pan Mariusz, a nad porządkiem i czystością naszego przedszkola pieczę trzymają pani Ania i pani Janka. Swoją salę mamy na piętrze przedszkola.

W grupie naszej  jest fajnie -
- miło, wesoło, zabawnie.
Lubimy swoje Panie, bo
wymyślają śmieszne zadanie
Mamy koleżanki i kolegów dużo
co się nigdy nie chmurzą.
Bawimy się, malujemy i rysujemy -
- tacy jesteśmy mądrzy,
bo już wszystko wiemy.
Nasza grupa jest fajna i niezwyczajna.

Nasze grupy

 

Kontakt

Przedszkole
Stefek Burczymucha

ul. Polna 2
84-239 Bolszewo

tel. 692 920 702
tel 58 736 41 01
przedszkole-stefek.b@wp.pl

 

 

 

Copyright © Przedszkole Stefek Burczymucha 2020. All right reserved. Polityka prywatności | Cookies

Projekt i wykonanie: SZEROKO.PL

Kierownictwo Spółki Stalem S.C. z siedzibą w Bolszewie świadomy zagrożeń związanych z przetwarzaniem przez przedsiębiorstwo danych osobowych ustala wytyczne polityki bezpieczeństwa danych osobowych, przetwarzanych w Spółce Stalem S.C w związku z realizacją celów przedsiębiorstwa, w postaci niniejszego regulaminu Polityka Prywatności.
Strona do poprawnej pracy wykorzystuje Pliki Cookies. Pozostając na witrynie zgadzasz się na ich użycie.