Grupa Pomarańczowa

O grupie

GRUPA POMARAŃCZOWA

W roku szkolnym 2017/2018 opiekują się nami:

• p. Agnieszka– nauczyciel
  • p. Klaudia– pomoc nauczyciela

Należymy do grupy starszaków, bardzo lubimy nasze przedszkole. Prowadzimy zajęcia wychowawczo-dydaktyczne w oparciu o nową podstawę programową. Uczymy się i bawimy z książeczkami „Tropiciele- czterolatek" Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Jesteśmy grupą bardzo aktywnych dzieci. To nasz DRUGI i bardzo miły rok pobytu w przedszkolu.W naszej grupie uczymy się dbać o nasze zabawki, zgodnie bawić się z innymi, dbać o porządek w sali. Chętnie uczestniczymy w zajęciach, a także wykonujemy różnego rodzaju prace plastyczne, tańczymy, śpiewamy oraz uczymy się nowych wierszyków. Kiedy pogoda pozwoli wychodzimy do ogrodu przedszkolnego i na spacery, pozwalające nam poznawanie i rozumienie otaczającego nas świata. Zaś po ciężkiej pracy bardzo chętnie relaksujemy się i odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej oraz czytanych bajek.

Zajęcia dodatkowe prowadzą: pan  Adam ćwiczy z dziećmi poczucie rytmu, wyrabia słuch muzyczny oraz uczy dzieci pięknych piosenek i tańców, pani Karina uczy języka angielskiego. Prawidłową postawę ciała i koordynację ruchową dzieci ćwiczą razem z panią Agnieszką. Zajęcia taneczne natomiast prowadzi pani Emilka. O to, aby dzieci poprawnie wymawiały wszystkie wyrazy dba pani Paulina-logopeda, smaczne posiłki przygotowuje pani Patrycja, pani Magda oraz pan Mariusz, a nad porządkiem i czystością naszego przedszkola pieczę trzymają pani Ania i pani Janka. Sala nasza znajduje się na parterze przedszkola.

Nasze grupy