Grupa Pomarańczowa

O grupie

GRUPA POMARAŃCZOWA

W roku szkolnym 2017/2018 opiekują się nami:

  • p. Agnieszka– nauczyciel
  • p. Klaudia– pomoc nauczyciela

 

Należymy do grupy starszaków, bardzo lubimy nasze przedszkole. Prowadzimy zajęcia wychowawczo-dydaktyczne w oparciu o nową podstawę programową. Uczymy się i bawimy z książeczkami „Tropiciele- czterolatek" Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Jesteśmy grupą bardzo aktywnych dzieci. To nasz DRUGI i bardzo miły rok pobytu w przedszkolu.W naszej grupie uczymy się dbać o nasze zabawki, zgodnie bawić się z innymi, dbać o porządek w sali. Chętnie uczestniczymy w zajęciach, a także wykonujemy różnego rodzaju prace plastyczne, tańczymy, śpiewamy oraz uczymy się nowych wierszyków. Kiedy pogoda pozwoli wychodzimy do ogrodu przedszkolnego i na spacery, pozwalające nam poznawanie i rozumienie otaczającego nas świata. Zaś po ciężkiej pracy bardzo chętnie relaksujemy się i odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej oraz czytanych bajek. 

Zajęcia dodatkowe prowadzą: pan  Adam ćwiczy z dziećmi poczucie rytmu, wyrabia słuch muzyczny oraz uczy dzieci pięknych piosenek i tańców, pani Karina uczy języka angielskiego. Prawidłową postawę ciała i koordynację ruchową dzieci ćwiczą razem z panią Agnieszką. Zajęcia taneczne natomiast prowadzi pani Emilka. O to, aby dzieci poprawnie wymawiały wszystkie wyrazy dba pani Paulina-logopeda, smaczne posiłki przygotowuje pani Patrycja, pani Magda oraz pan Mariusz, a nad porządkiem i czystością naszego przedszkola pieczę trzymają pani Ania i pani Janka. Sala nasza znajduje się na parterze przedszkola.

Nasze grupy

 

Kontakt

Przedszkole
Stefek Burczymucha

ul. Polna 2
84-239 Bolszewo

tel. 692 920 702
tel 58 736 41 01
przedszkole-stefek.b@wp.pl

 

 

 

Copyright © Przedszkole Stefek Burczymucha 2020. All right reserved. Polityka prywatności | Cookies

Projekt i wykonanie: SZEROKO.PL

Kierownictwo Spółki Stalem S.C. z siedzibą w Bolszewie świadomy zagrożeń związanych z przetwarzaniem przez przedsiębiorstwo danych osobowych ustala wytyczne polityki bezpieczeństwa danych osobowych, przetwarzanych w Spółce Stalem S.C w związku z realizacją celów przedsiębiorstwa, w postaci niniejszego regulaminu Polityka Prywatności.
Strona do poprawnej pracy wykorzystuje Pliki Cookies. Pozostając na witrynie zgadzasz się na ich użycie.