Bawmy się i uczmy

Oferta edukacyjna

• Nasze przedszkole dysponuje wykwalifikowaną kadrą nauczycieli i specjalistów oraz liczną kadrą wspomagającą wychowanie i nauczanie dzieci.

• Pracujemy według obowiązującej podstawy programowej dla przedszkoli realizując jej treści nowoczesnymi metodami aktywizującymi m.in. prowadzimy zajęcia edukacji matematycznej metodą Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, dbamy o rozwijanie wszystkich rodzajów inteligencji u dzieci opierając się na innych programach, które w całości lub wybiórczo wykorzystujemy w naszej pracy.

•  Oglądamy przedstawienia w teatralne, raz lub dwa razy w miesiącu odbywają się one w przedszkolu.

• Realizując różne programy współpracujemy z wieloma instytucjami, stowarzyszeniami ze środowiska lokalnego m.in. Policja, Straż Miejska, Straż Pożarna.

• Posiadamy  jednolity systemem diagnozy umiejętności dzieci, zapewniamy każdemu dziecku prawo do rozwoju na miarę jego możliwości i potrzeb.

• Zapewniamy doskonałe, świeże i zdrowe posiłki. Przestrzegamy indywidualnych wskazań dietetycznych poświadczonych przez lekarza specjalistę.

• Oferujemy dzieciom do zabawy duży ogród wyposażony w bezpieczny sprzęt do zabaw.

Wszystkie dzieci uczestniczą w zajęciach:

• Rytmika
  • J. angielski
  • Zajęcia taneczne
  • Zajęcia kulinarne
  • Szachy - zerówka
  • Religia - zerówka

Rodzice mają do wyboru zajęcia dodatkowe:

• Nauka tańca towarzyskiego i dobrych manier
  • Gimnastyka korekcyjna
  • Szachy
  • Karate